Технічні спеціалісти LanTec пройшли навчання з аварійного відновлення та захисту даних у локальних, гібридних та мультихмарних середовищах Zerto. Ще один дорогоцінний скіл для наших фахівців із захисту та відновлення вашого ІТ-середовища. 

Zerto довіряють понад 9500 клієнтів у світі, платформа пропонує рішення, використовуючи:

  • Microsoft Azure,
  • IBM Cloud, AWS,
  • Google Cloud,
  • Oracle Cloud,
  • а також більше 350 хмарних провайдерів. 

Zerto (нещодавно куплена компанією Hewlett Packard Enterprise) допомагає прискорити трансформацію ІТ-середовища за допомогою єдиної платформи, що масштабується, для управління наземними і хмарними даними та їх захисту. Створена для корпоративного масштабу, проста програмна платформа Zerto використовує безперервний захист даних (continuous data protection) для об'єднання аварійного відновлення (disaster recovery), резервного копіювання та мобільності даних, усунення ризиків і складності модернізації та впровадження хмарних технологій. 

Платформа Zerto забезпечує зручність роботи ІТ-команд, спрощуючи захист, відновлення та мобільність додатків та даних у приватних, загальнодоступних та гібридних хмарах.  

Детальніше про платформу та її переваги: Disaster recovery рішення від HPE Zerto - ключ до нівелювання загроз у сучасному світі та спокій за майбутнє